Нова версія сайту
   
Гройсман: стипендії отримають ті, хто краще навчається -
Гройсман: стипендії отримають ті, хто краще навчається
Версія для друку Україна | 14.12.2016

Переглядів: 443 | Коментарів: 0

Ті студенти вищих навчальних закладів, хто навчається краще, мають отримувати більшу стипендію. На цьому наголосив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час зустрічі зі студентами та викладачами Буковинського державного медичного університету.

«Наша пропозиція полягає у тому, щоби академічні стипендії були справедливо розподілені за участю студентського самоврядування», - зазначив Гройсман.

За його словами, Кабінет Міністрів передбачив збільшення стипендій. Зокрема, ті студенти, хто отримував 800 грн, будуть отримувати не менше 1100, відмінник буде отримувати 1600 грн, а студенти вузьких спеціальностей, наприклад, інженери, будуть отримувати трохи більше 2 тисяч грн.

Він також зазначив, що загальний обсяг видатків на стипендії у проекті бюджету на 2017 рік дорівнює майже 6 млрд грн, а стипендіальний фонд на 2017 рік в цілому буде збільшено майже на 580 млн.

Говорячи про те, який відсоток студентів будуть охоплені стипендіями, він зазначив, що є різні підходи.

«Якщо ми будемо платити стипендію просто за навчання - це один підхід, якщо за успіхи у навчанні - це інший. І, звісно, ми маємо підтримати незахищених або стипендії соціального характеру. Моя думка - ті, хто навчається краще, мають отримувати більше», - зауважив прем’єр.

Джерело: Освіта.ua


Переглядів: 443 | Коментарів: 0
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 
Ваш коментар*
Захист від автоматичних повідомлень


i-visti.com © 2000-2016 Газета «ВІСТІ. Інформація. Реклама». Усі права захищені.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Інформація на сайті є інтелектуальною власністю редакції газети «Вісті. Інформація. Реклама». Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування та републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів сайту, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з боку редакції газети «Вісті. Інформація. Реклама». Під час цитування інформації гіперпосилання на сайт i-visti.com обов'язкове. Логотип ВІСТІ є зареєстрованим товарним знаком (знаком обслуговування) ТОВ «Редакція газети «Вісті. Інформація. Реклама».
Система Orphus

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ru