На Київщині спалахнув скандал навколо багатств сільського голови -
На Київщині спалахнув скандал навколо багатств сільського голови
Версія для друку Київ | 16.12.2016

Переглядів: 729 | Коментарів: 0

У Київській області набирає обертів скандал у зв'язку з незаконним збагаченням голови сільради села Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Олексія Кодебського і його сім'ї.

Зазначається, що чиновник і члени його сім'ї володіють великими земельними ділянками під Києвом, а також нерухомістю в області, у Прикарпатті та анексованому Криму.

Кодебського викликали на засідання регламентної комісії Київської облради і зажадали порозумітися з даного питання. Під час засідання члени комісії виявили, що сільрада виділяла земельні ділянки за схемою, у якій були задіяні родичі Кодебського і підставні особи, "свідчить про наявність конфлікту інтересів".

У зв'язку з цим глава регламентної комісії Київської облради Роман Титикало направив у Національне антикорупційне бюро України офіційний лист, у якому виклав факти корупційної діяльності Кодебського. "У найкоротші терміни ми просимо внесли відомості в ЕРДР за ознаками злочину, передбаченого ст. 368-2 КК і провести розслідування. Про результати розслідування ми повідомимо суспільству", - сказано в документі.

"Суспільство і члени профільної комісії облради, яка покликана боротися з корупцією, вимагають здійснити ретельне і об'єктивне розслідування викладених фактів і оприлюднити їх", - йдеться у тексті листа.

Також повідомляється, що "сільський "монарх" направив свого онука Едварда Яценка на навчання у Бостон. А до цього онук чиновника навчався у школі, куди ходять діти відомих футболістів, боксерів і зірок шоу-бізнесу". Йдеться про приватну школу Kyiv International School, що входить у світову мережу шкіл, філії якої діють у 29 країнах.

"Для розуміння рівня доходів батьків, які віддають сюди своїх дітей, серед учнів приватної школи, діти Віталія Кличка, Віри Брежнєвої, Сергія Реброва". Навчання внука Кодебського в Kyiv International School обійшлося близько $16 тисяч на рік.

За словами односельчан Кодебського, його внучка Іванна Шевель також навчається у цій школі. "Не виключено, що продовжить навчання теж за кордоном. Фото із соцмережі свідчить, що вона літала у США, де навчався її брат".

Стосовно Кодебського порушено кримінальне провадження за статтею 264 КК за фактом незаконного отримання у власність земельних ділянок у рідному селі. Зараз справа вже знаходиться у Генеральній прокуратурі. У зв'язку з розслідуванням цієї справи 11 листопада 2016 року правоохоронці проводили обшуки у селищній раді та у будинках працівників сільради.

Джерело: "Чесно"


Переглядів: 729 | Коментарів: 0
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 
Ваш коментар*
Захист від автоматичних повідомлень


i-visti.com © 2000-2013 Газета «ВІСТІ. Інформація. Реклама». Усі права захищені.