Нова версія сайту
   
Наше головне досягнення — читачі

Щотижневик «Вісті.Інформація.Реклама» — повнокольорове рекламно-інформаційне видання, розповсюджується на Лівобережжі Київщини. Виходить з березня 2000 року. Сьогодні на 32 сторінках «Вістей» розміщені новини із життя Київщини, оголошення, реклама. Особливою популярністю користуються привітання до свят, а підприємства, які розміщують свою рекламу у «Вістях», переконані, що вона є запорукою їхнього успіху.

Щотижневик, який виходить накладом 10 000 примірників, читають в оселях Борисполя, Броварів, Баришівки, Березані, Переяслава-Хмельницького, Згурівки, Яготина. Жодна справа, у тому числі й та, що стосується випуску газети, не буває легкою. Та працювати набагато легше у згуртованому колективі. На сторінках «Вістей» оперативно висвітлюють інформацію журналісти Ірина Костенко, Олександра Шостак, Валентина Олійник, Лариса Мацюк, Сергій Кручинін. Газету очолює головний редактор Любов Береза.

Справжнім визнанням для вістян є те, що часто доводиться чути слова подяки від читачів. Тоді розумієш, що робота не пройшла даремно.i-visti.com © 2000-2016 Газета «ВІСТІ. Інформація. Реклама». Усі права захищені.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Інформація на сайті є інтелектуальною власністю редакції газети «Вісті. Інформація. Реклама». Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування та републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів сайту, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з боку редакції газети «Вісті. Інформація. Реклама». Під час цитування інформації гіперпосилання на сайт i-visti.com обов'язкове. Логотип ВІСТІ є зареєстрованим товарним знаком (знаком обслуговування) ТОВ «Редакція газети «Вісті. Інформація. Реклама».
Система Orphus

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ru